наш телефон - +38 (044) 483-04-75 (044) 483-04-75
наш телефон - (050) 326-66-15 (050) 326-66-15
(095) 295-03-11

 

 • Українська
 • Русский

Компанія "СОІ-ГРУП" - офіційний дилер

шахтного устаткування

будь-якій комплектації

Гірнича справа - одне з основних видів діяльності, яка забезпечують рівень розвитку цивілізації. У цій галузі застосовуються різні гірські машини й устаткування. Наша фірма (науково-виробничого підприємства ЗАТ «Солігорський Інститут проблем ресурсозбереження з Дослідним виробництвом») займається проектуванням, створенням, продажем і експлуатацію цих механізмів і є одним з провідних постачальників гірничошахтного обладнання. Якщо Вам необхідно таке обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте детальну інформацію.

отримаєте безкоштовну консультацію

Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами

  Ваше ім'я* Ваш телефон*

  Ваш e-mail

  Повідомлення

  ПРОХІДНИЦЬКІ КОМПЛЕКСИ

  Устаткування застосовується для проходки гірських виробок будь-яким способом при будівництві шахт і інших підземних споруд. Воно необхідне для видобутку корисних копалин, буріння в породах різної міцності, виїмки породи. Робота ведеться в дуже складних умовах шахт, небезпечних за газом та пилом, тому наше обладнання відповідає всім правилам безпеки праці. Ми можемо запропонувати Вам такий асортимент обладнання:

  ПРОХІДНИЦЬКІ КОМПЛЕКСИ
   ОБЛАДНАННЯ ШАХТНОГО ПІДЙОМУ

  ОБЛАДНАННЯ ШАХТНОГО ПІДЙОМУ

  Навантаження породи - найбільш трудомісткий процес прохідницького циклу, тому механізація його дуже важлива. Залежно від місцевих умов можуть застосовувати різні механізми, наші досвідчені фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір. Асортимент обладнання:

  КОНВЕЄРИ

  Конвеєр, транспортер - машина безперервної дії для переміщення вантажів. Конвеєри класифікуються за принципом дії, конструкцією, типом тягового і ватаженесучого органу. Маючи високу продуктивність, безперервність вантажопотоку і автоматизацію управління конвеєри застосовуються в різних галузях промисловості. При вирішенні задачі раціонального вибору типу конвеєра, що забезпечує найбільший технічний і економічний ефект, скористайтеся порадами наших фахівців. Асортимент обладнання:

  КОНВЕЄРИ
  ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

  ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

  При виборі типу вантажної машини враховують багато чинників: розміри перерізу виробки, міцність порід, протяжність вироблення, наявність рейкових шляхів, вид енергії т.д. Вантажна машина повинна забезпечити максимальний рівень механізації навантаження для дотримання проектованої швидкості проведення вироблення. Машина повинна розміщуватися у виробленні із забезпеченням зазорів, що відповідають Правилам безпеки. Асортимент обладнання:

  УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ПОДРІБНЕННЯ

  За технологічним регламентом шматки відбитої породи повинні бути певного розміру. Тому великі шматки доводиться піддати додатковому дробленню. Для дроблення негабариту застосовують різні механічні дробарки, їх асортимент:

  УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ПОДРІБНЕННЯ
  ОЧИСНІ КОМПЛЕКСИ

  ОЧИСНІ КОМПЛЕКСИ

  Очисні роботи включають в себе такі виробничі процеси: виїмку і доставку копалин, кріплення призабойного простору і управління гірським тиском. Виїмковий (очисний) комбайн різанням відокремлює породу і вантажить її на забійний конвеєр. Кріплення виробок запобігає обваленню порід, воно повинно бути міцним і стійким, мати мінімальну вагу, забезпечувати механізацію та пересування обладнання, бути недорогим, надійним і довговічним. Наше обладнання відповідає цим вимогам. Асортимент обладнання:

  Сфери застосування обладнання ЗАО “СИПР с ОП”

  Будівництво шахт
  Будівництво шахт
  Шахтний видобуток
  Шахтний видобуток
  Підйомні роботи при видобутку корисних копалин
  Підйомні роботи при видобутку корисних копалин

   Ваше ім'я* Ваш телефон*

   Ваш e-mail

   Повідомлення