наш телефон - +38 (044) 483-04-75 (044) 483-04-75
наш телефон - (050) 326-66-15 (050) 326-66-15
(095) 295-03-11

 

  • Українська
  • Русский

Компанія "СОІ-ГРУП" - офіційний дилер промислових

свинцево-кислотних акумуляторів

будь-якій комплектації

отримаєте безкоштовну консультацію

Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я* Ваш телефон*

Ваш e-mail

Повідомлення

ТЯГОВІ АКУМУЛЯТОРИ ДЛЯ ВИЛОЧНИХ І ПЛАТФОРМНИХ НАВАНТАЖУВАЧІВ

Ми пропонуємо тягові акумуляторні батареї, які підходять для будь-яких видів навантажувачів на платформі, а також для мийних і вилочних машин, в тому числі компаній:
ATLET, BALKANCAR, BT, HYSTER, JUNGHEINRICH, KOMATSU, LAFIS, LANSING, LARF, LINDE, MITSUBISHI, NISSAN, PIMESPO, ROCLA, STEINBOCK, STILL, TCM/MITSUI, TOYOTA.
Акумуляторні батареї скомпоновані з кислотних елементів високої якості типів PzS і PzB, ящики покриті матеріалом з 100% -ою стійкістю до корозії.

ТЯГОВЫЕ АККУМУЛЯТОРЫ ДЛЯ ВИЛОЧНЫХ И ПЛАТФОРМЕННЫХ ПОГРУЗЧИКОВ
Стационарные аккумуляторы

СТАЦІОНАРНІ АКУМУЛЯТОРИ

Професійні стаціонарні акумуляторні батареї застосовуються як безперебійне джерело живлення для медичних установ, підприємств індустрії, енергетики, телекомунікації, залізничної сфери, так і для громадських об'єктів в аварійних ситуаціях. Стаціонарні акумулятори компанії Bater відрізняються довговічністю, можливістю поповнення електроліту (за відсутністю явища висихання), легкою діагностикою з урахуванням доступу до електроліту і меншою аварійністю.

РЕКОМБІНАЦІЙНІ ПРОБКИ

В рекомбінаційних пробках відбувається з'єднання водню з киснем і утворення води. Пробки Bater запобігають емісії водню в навколишнє середовище, що захищає від вибуху, практично усуває необхідність поповнення запасу води, і знижує вимоги до вентиляції в акумуляторній батареї до рівня вимог акумулятора VRLA.

РЕКОМБИНАЦИОННЫЕ ПРОБКИ
СТЕЛЛАЖИ ДЛЯ АККУМУЛЯТОРОВ

СТЕЛАЖІ ДЛЯ АКУМУЛЯТОРІВ

Ми пропонуємо широкий асортимент стелажів (підставок) під стаціонарні акумуляторні батареї. Підставки виконані з квадратної труби (цільного сталевого профілю), що дає додаткову жорсткість і стійкість. Покриття підставок - поліетилен забезпечує антикорозійний ефект і довговічність. Покриття здійснюється шляхом флюидизации. Виготовлені комплекти повністю спаяні.

Cферы применения оборудования BATER

Електроенергетика
Електроенергетика
Індустрія
Індустрія
Медицина
Медицина
Залізничний транспорт
Залізничний транспорт
Сонячна енергія
Сонячна енергія
Телекомунікації
Телекомунікації

Ваше ім'я* Ваш телефон*

Ваш e-mail

Повідомлення