наш телефон - +38 (044) 483-04-75 (044) 483-04-75
наш телефон - (050) 326-66-15 (050) 326-66-15
(095) 295-03-11

 

  • Українська
  • Русский

Стаціонарні акумуляторні батареї

Компанія СОИ ГРУПП - представник польського виробника, яка поставляє готові стаціонарні класичні акумуляторні батареї OPzS, а також  надає стійки для них.

Сфера застосування стаціонарних акумуляторних батарей

Професійні стаціонарні акумуляторні батареї застосовуються як безперебійне джерело живлення для медичних установ, підприємств індустрії, енергетики, телекомунікації, залізничної сфери, так і для громадських об'єктів в аварійних ситуаціях. Внаслідок своєї безпеки стаціонарні акумуляторні батареї є перевіреним джерелом енергії для медичних хірургічних і операційних залів, центрів телекомунікації, організацій мобільного зв'язку, станцій управління, запобіжників для всіх типів електричних станцій і інших систем з високим рівнем відповідальності.

Будова стаціонарних акумуляторних батарей

Стаціонарна акумуляторна батарея складається з комплекту необхідного числа елементів або багатоелементних акумуляторів, з'єднаних в ряд для досягнення необхідної стабільної напруги. Акумулятори можна з'єднувати паралельно - для збільшення місткості та тривалості часу резервної роботи. Батареї встановлюються на підставках або в богатополичних стелажах, монтуються на ізоляторах для усунення втрати ємності акумуляторних батарей із-за витоку струму. Акумуляторні батареї даних моделей також можливо встановлювати в шафах.

 В асортименті, що пропонуються компанією "СОИ ГРУПП", представлені

1) класичні стаціонарні акумуляторні батареї OPzS (серії Optima, Perfect та Block).

Акумулятори типу OPzS мають ряд прерогатив в порівнянні з акумуляторами VRLA (тривалий час роботи, неможливість висихання електроліту, легкість обстеження батареї, менша аварійність) і зарекомендували себе як надійні і дешеві. На акумулятори типу OPzS виробництва BATER встановлена запатентована рекомбінаційна пробка, яка практично мінімізує необхідність доповнення запасів води, знижуючи тим самим експлуатаційні витрати.


Батареи OPzS

 

Відмінності між серіями батарей OPzS наведені в таблиці нижче (натисніть для збільшення).

 

 

Відмінності між типами OPzS Block, OPzS Optima і OPzS Perfect наведені в «Таблиця OPzS» скачать инструкцию по АКП

Більш детальну інформацію про продукцію Ви можете знайти у файлах, прикріплених нижче.

Серія Інформація про продукт  Розрядні таблиці  Інструкція з експлуатації
OPzS Perfect   «BATER-Kаталог-OPzS-Perfect-2014-10» «BATER-Разрядні-таблиці-OPzS-Perfect-2014-10» «BATER-Інструкція-OPzS-2014-10»
OPzS Optima «BATER-Kаталог-OPzS-Optima-2014-10» «BATER-Разрядні-таблиці-OPzS-Optima-2014-10» «BATER-Інструкція-OPzS-2014-10»
OPzS Block  «BATER-Kаталог-OPzS-Blok-2014-10» «BATER-Разрядні-таблиці-OPzS-Block-2014-10»  «BATER-Інструкція-OPzS-2014-10»

 

 2) Акумулятори для циклічної роботи SOPzS і POPzS

 

Даний вид акумуляторів призначений для забезпечення роботи сонячних, вітрових та гібридних електростанцій. Вони використовуються для накопичення енергії на сонячних, вітрових та гібридних електростанціях. Специфіка експлуатації акумулятора в сонячній системі інша, ніж у класичних стаціонарних акумуляторних батареях. У сонячній системі акумулятор є накопичувачем енергії, який використовується вночі при відсутності живлення з боку фотовольтаїчних панелей.

 На практиці, це – циклічна робота протягом дня з розрядом вночі. Тому елементи виконані із спеціального сплаву. А запатентована BATER рекомбінаційна пробка практично усуває необхідність заповнення збитків води, і знижує вимоги до вентиляції приміщень.

Що таке рекомбінаційні пробки RecPlug ?

 У рекомбінаційних пробках відбувається з'єднання водню з киснем і утворення води. Пробки запобігають емісію водню в навколишнє середовище, що захищає від вибуху, практично мінімізує поповнення запасів води, і знижує вимоги до вентиляції в акумуляторній до рівня вимог акумулятора VRLA. При необхідності, ми альтернативно обладнаємо елемент керамічними штиковими пробками. Пробки дозволяють виводити надлишок газів зсередини елемента та захищають від потрапляння полум'я в елемент.

Відмінності між типами SOPzS і POPzS наведені в «Таблиці SOPzS POPzS» скачать инструкцию по АКП

Більш детальну інформацію про продукцію Ви можете знайти у файлах, прикріплених нижче.

Тип Інформація про продукт Розрядні таблиці Інструкція по експлуатації
SOPzS Solar «BATER - Каталог - SOPzS» «BATER - Розрядні - таблиці - SOPzS» «BATER - Інструкція - SOPzS»
POPzS Solar «BATER - Каталог - РOPzS» «BATER - Розрядні - таблиці - POPzS» «BATER - Інструкція - POPzS»

 

    Ваше ім'я* Ваш телефон*

    Ваш e-mail

    Повідомлення