наш телефон - +38 (044) 483-04-75 (044) 483-04-75
наш телефон - (050) 326-66-15 (050) 326-66-15
(095) 295-03-11

 

  • Українська
  • Русский

Компанія "СОІ-ГРУП" - офіційний дилер

фільтраційного і гідравлічного устаткування

будь-якій комплектації

отримаєте безкоштовну консультацію

Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я* Ваш телефон*

Ваш e-mail

Повідомлення

СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ І ТЕПЛООБМІННИКИ

Системні рішення компанії Hydac дозволяють забезпечити безпеку при використанні гідравлічних систем за допомогою розсіювання тепла всередині системи і охолодження. Використання систем Hydac з повітряним, водяним охолодженням або охолодженням компресора дозволяє забезпечити постійну температуру охолодження.

СИСТЕМЫ ОХЛАЖДЕНИЯ и ТЕПЛООБМЕННИКИ
ПРОМЫШЛЕННЫЕ ФИЛЬТРЫ И СИСТЕМЫ ФИЛЬТРАЦИИ

ПРОМИСЛОВІ ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ФІЛЬТРАЦІЇ

Компанія Hydac випускає великий модельний ряд техніки фільтрації. Розробка фільтрів Hydac проводилась на основі ретельних дослідженнях гідравлічних рідин і газів, що забезпечує безумовну якість. Вироблена продукція має широкий вибір типорозмірів. Вона відзначається зносостійкістю і довговічністю, стабільністю високого тиску, застосуванням спеціальних фільтруючих матеріалів в залежності від сфери застосування.

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ

Більше 50-ти років компанія HYDAC Technology GmbH займається дослідженням, проектуванням і виробництвом гідравлічних акумуляторів. Протягом багатьох років розроблявся оптимізований асортимент акумуляторів, які використовуються для зберігання і відновлення енергії, демпфірування вібрацій, пульсацій, ударів і шуму, компенсації обсягу та витоку і т.д. Гідроакумулятори Hydac універсальні і використовуються для підвищення енергоефективності гідравлічних систем.

ГИДРОАККУМУЛЯТОРЫ
ГИДРАВЛИЧЕСКИЕ НАСОСЫ

ГІДРАВЛІЧНІ НАСОСИ

Компанія Hydac виробляє широкий спектр регульованих і нерегульованих насосів для різних гідравлічних застосувань і систем. Спектр коливається від 0,25 см3/оборот до 560 см³/оборотів і охоплює діапазони тисків до 400 бар.

ГІДРОЦИЛІНДРИ

Компанія Hydac виробляє широкий асортимент гідравлічних циліндрів HZ і електроціліндрів HEZ, які відрізняються стабільністю роботи в умовах агресивного навколишнього середовища, відсутністю витоків, високим ККД, низьким рівнем шуму і плавністю ходу штока. Завдяки об'єднанню циліндрів з рішеннями для приводу KineSys, компанія Hydac пропонує комплексні рішення для стаціонарних і мобільних систем таких як: сільськогосподарські технології, спеціальне машинобудування, будівництво, промисловість, морські та водні технології, відновлювальна енергетика.

ГИДРОЦИЛИНДРЫ
ГИДРАВЛИЧЕСКИЕ МАСЛОСТАНЦИИ И СТАНЦИИ СМАЗКИ

ГІДРАВЛІЧНІ МАСЛОСТАНЦІЇ І СТАНЦІЇ ЗМАЗКИ

Комплексні рішення Hydac відповідають міжнародним стандартам якості, таким як API 614 і ISO / TS 29001, що гарантує якість виробленої продукції для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості.

Сфери застосування обладнання Hydac

Сільське господарство
Сільське господарство
Індустрія
Індустрія
Кораблебудування
Кораблебудування
Будівництво
Будівництво
Нафто-і газовидобування
Нафто-і газовидобування
Енергетика
Енергетика

Ваше ім'я* Ваш телефон*

Ваш e-mail

Повідомлення