наш телефон - +38 (044) 483-04-75 (044) 483-04-75
наш телефон - (050) 326-66-15 (050) 326-66-15
(095) 295-03-11

 

 • Українська
 • Русский

Компанія "СОІ-ГРУП" - офіційний дилер

фільтраційного і гідравлічного устаткування

будь-якій комплектації

отримаєте безкоштовну консультацію

Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами

  Ваше ім'я* Ваш телефон*

  Ваш e-mail

  Повідомлення

  СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ І ТЕПЛООБМІННИКИ

  Системні рішення компанії Hydac дозволяють забезпечити безпеку при використанні гідравлічних систем за допомогою розсіювання тепла всередині системи і охолодження. Використання систем Hydac з повітряним, водяним охолодженням або охолодженням компресора дозволяє забезпечити постійну температуру охолодження.

  СИСТЕМЫ ОХЛАЖДЕНИЯ и ТЕПЛООБМЕННИКИ
  ПРОМЫШЛЕННЫЕ ФИЛЬТРЫ И СИСТЕМЫ ФИЛЬТРАЦИИ

  ПРОМИСЛОВІ ФІЛЬТРИ І СИСТЕМИ ФІЛЬТРАЦІЇ

  Компанія Hydac випускає великий модельний ряд техніки фільтрації. Розробка фільтрів Hydac проводилась на основі ретельних дослідженнях гідравлічних рідин і газів, що забезпечує безумовну якість. Вироблена продукція має широкий вибір типорозмірів. Вона відзначається зносостійкістю і довговічністю, стабільністю високого тиску, застосуванням спеціальних фільтруючих матеріалів в залежності від сфери застосування.

  ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ

  Більше 50-ти років компанія HYDAC Technology GmbH займається дослідженням, проектуванням і виробництвом гідравлічних акумуляторів. Протягом багатьох років розроблявся оптимізований асортимент акумуляторів, які використовуються для зберігання і відновлення енергії, демпфірування вібрацій, пульсацій, ударів і шуму, компенсації обсягу та витоку і т.д. Гідроакумулятори Hydac універсальні і використовуються для підвищення енергоефективності гідравлічних систем.

  ГИДРОАККУМУЛЯТОРЫ
  ГИДРАВЛИЧЕСКИЕ НАСОСЫ

  ГІДРАВЛІЧНІ НАСОСИ

  Компанія Hydac виробляє широкий спектр регульованих і нерегульованих насосів для різних гідравлічних застосувань і систем. Спектр коливається від 0,25 см3/оборот до 560 см³/оборотів і охоплює діапазони тисків до 400 бар.

  ГІДРОЦИЛІНДРИ

  Компанія Hydac виробляє широкий асортимент гідравлічних циліндрів HZ і електроціліндрів HEZ, які відрізняються стабільністю роботи в умовах агресивного навколишнього середовища, відсутністю витоків, високим ККД, низьким рівнем шуму і плавністю ходу штока. Завдяки об'єднанню циліндрів з рішеннями для приводу KineSys, компанія Hydac пропонує комплексні рішення для стаціонарних і мобільних систем таких як: сільськогосподарські технології, спеціальне машинобудування, будівництво, промисловість, морські та водні технології, відновлювальна енергетика.

  ГИДРОЦИЛИНДРЫ
  ГИДРАВЛИЧЕСКИЕ МАСЛОСТАНЦИИ И СТАНЦИИ СМАЗКИ

  ГІДРАВЛІЧНІ МАСЛОСТАНЦІЇ І СТАНЦІЇ ЗМАЗКИ

  Комплексні рішення Hydac відповідають міжнародним стандартам якості, таким як API 614 і ISO / TS 29001, що гарантує якість виробленої продукції для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості.

  Сфери застосування обладнання Hydac

  Сільське господарство
  Сільське господарство
  Індустрія
  Індустрія
  Кораблебудування
  Кораблебудування
  Будівництво
  Будівництво
  Нафто-і газовидобування
  Нафто-і газовидобування
  Енергетика
  Енергетика

   Ваше ім'я* Ваш телефон*

   Ваш e-mail

   Повідомлення